KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10941685
nr 1094 1685
Skulptur
förgylld brons, Buddha, Tibet, Tidigt 1900-tal, höjd: 10, 5
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 6 mars 2017
kl 19:13:30
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr